Predaj výrobkov

Predaj ručne robených výrobkov vyrobených v krajčírskej a stolárskej dielni a v rámci voľnočasových aktivít prijímateľov v jednotlivých spoločenských miestnostiach sa realizuje najčastejšie v predajni zriadenej na tento účel - v Remeselnej dielni v Spišskej Novej Vsi, ale aj na rôznych výstavách a trhoch spojených s predajom.

 

http://smeini.sk/

 

Fotogaléria Remeselnej dielne:

 

Naši zamestnanci a častokrát aj samotní prijímatelia sa pravidelne prezentujú svojimi prácami na vianočných trhoch v priestoroch Úradu Prešovského samosprávneho kraja, na veľkonočných trhoch v CSS Clementia v Prešove, na tradičných podhradských jarmokoch a vianočných trhoch v Spišskom Podhradí, na predajných trhoch v "dufarte" organizovaných DSS Domovina Hodkovce, ale aj počas Festivalu kultúrnych činností prijímateľov zariadení sociálnych služieb PSK a Krídel túžby na Spišskom salaši pri Spišskom Podhradí. Využívame však aj ďalšie iné ponúkané možnosti prezentácie šikovnosti našich prijímateľov.

  

Prezentácia výrobkov počas odpustovej slávnosti sv. Jána z Boha a na Vianočných trhoch v Spišskom Podhradí

  

Deň PSK, október 2018

 

Vianočné trhy - ÚPSK Prešov, 2016

 

Vianočné trhy - ÚPSK Prešov, 2015

 

Výstava obrazov a kobercov - Remeselná dielňa, 2016

 

                                     Krídla túžby 2016                                                                Veľkonočné trhy - Spišská Nová Ves, 2015

 

         Veľkonočné trhy - CSS Clementia Prešov, 2016                                  Veľkonočné trhy - CSS Clementia Prešov, 2015

Veľkonočné trhy - "dufart" pri Remeselnej dielni, 2015

 

Vianočné trhy - Spišské Podhradie, 2016

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.